Hakkımızda

2008 Yılından bu yana çeşitli endüstriler için alüminyum soğuk ekstrüzyon uygulamalarıyla çözümler üretmek için bir araya gelen mühendis grubumuz Faal Alüminyum Mühendislik ve Metal Sanayi bünyesinde toplanmıştır.

20 yıla yakın soğuk ekstrüzyon deneyimine sahip ekibimizle Otomotivden inşaata, elektronikten savunma sanayine, medikalden ambalaj sanayine kadar pek çok alanda müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız.

Planlı üretim, yüksek hassasiyet, hızlı çözüm ve zamanında sevkiyat ilkesiyle çalışmalarını her geçen gün daha ileriye götürmeyi hedefleyen Faal Alüminyum Mühendislik ve Metal Sanayi, ürün ve parti bazında yüksek kalite standardizasyonunu sağlamak için sürekli gelişimi başarının en önemli anahtarı olarak görmektedir.

Faal Alüminyum Mühendislik ve Metal sanayi Soğuk ekstüzyon ürünleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verirken, ürünlerinizin bitmiş hale gelmesinde ihtiyaç duyulan pek çok ikincil işlemde de müşterilerine cevap verebilmektedir.

Faal Alüminyum Mühendislik ve Metal sanayi başta alüminyum olmak üzere, alaşımlı alüminyum, çinko, kurşun ve bakır gibi farklı metallerin soğuk ekstrüzyon ile şekillendirilmesiyle müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik kapasiteye sahiptir.

Soğuk ekstrüzyon çözümlerimizle özel ürün ihtiyaçlarınızda tercih edilen tedarikçiniz olmak için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.